Обережно! Глютен!

Обережно! Глютен!

 

При всій різноманітнітності продуктів, які доступні нам на прилавках магазинів, так легко заплутатися та не помітити загрозу, що можуть в собі приховувати найпростіші печиво чи булочка. Що ж там такого може бути страшного, чого ще не знає сучасна та освічена людина? А ми підкажемо! Глютен! І він міститься фактично у всіх злакових культурах! І як виявляється, не кожен організм може нормально сприймати даний, здавалося б невинний білок, який століттями вживали в їжу наші предки. Лише кілька років тому вчені виявили, що глютен може викликати серйозне пошкодження кишківника і викликати Целіакію.

 

Люди з таким діагнозом непереносять білок глютен, і коли вони вживають продукти з його вмістом, їх імунна система відповідає на це ушкодженням тонкого кишківника. На внутрішній його поверхні відмирають крихітні пальцеподібні ворсинки, так звані «віллє», які виконують в кишківнику важливу роль: через них поживні речовини з їжі всмоктуються в кров.

 

Целіакію неважко виявити за допомогою лабораторних досліджень. І якщо ви відчуваєте, що з вашим організмом не все гаразд, радимо звернути уваги на проведення аналізи на виявлення целіакії. Розуміння проблеми допоможе вам правильно скоригувати своє харчування, та виключити із раціону продукти харчування, що погіршують ваше самопочуття. При виявленні у себе такого діагнозу необхідно буде ретельно перевіряти склад харчових продуктів для щоденного вжитку, адже навіть невелика кількість глютену може спровокувати загострення.

 

Не можемо не згадати, що наші ягідні пасти теж радять до вживання при целіакії. Адже наприклад чорнична паста чудово засвоюється, навіть при пошкодженому кишківнику. А ще паста є чудовим провідником для засвоєння корисних елементів з їжі, що не засвоїлася б при целіакії.

 

Головне пам’ятайте, що запорука здоров’я – завжди прислухатися до свого організму!

 

Google+ © 2017 Черничная Паста Liqberry. Все права защищены. Контакты